4grain.lv

Kaltēšana tornī

IMG_9051
3D_PNG_1
Omrörningssystem2
IMG_9029
IMG_9046
IMG_9061
NMC_styrning_2silo_fin_bild

Kaltēšana tornī

  • Kaltēšana bunkurā ir jauns un daudzfunkcionāls risinājums mazām un vidējām saimniecībām – kaltē, dzesē un uzglabā vienuviet.
  • Kaltējot graudus bunkurā tiek izmantota zema temperatūra, kas iegūta no ārējās gaisa temperatūras vai nepieciešamības gadījumā no jebkura mūsdienās pieejamā siltuma avota, tādējādi graudiem tiek saglabāta to augstā kvalitāte. Ar graudu maisīšanas sistēmu tiek nodrošināta vienmērīga graudu žāvēšana.
  • Graudu kaltēšana bunkurā ir dabīgs graudu žāvēšanas process, kurā tiek izmantoti tādi paši dabas resursi, kas graudiem ir pieejami uz lauka (saule un vējš). Ventilatori nodrošina siltā gaisa padevi caur bunkura grīdu, tā rezultātā graudi sākt žūt, bet graudu maisīšanas sistēma nodrošina vienmērīgu gaudu apmaiņu, lai žūšanas process būtu vienmērīgs un neradītu graudu silšanu/bojāšanos. Pateicoties šī produkta vienkāršumam šis energoefektīvākais un ekonomiskākais risinājums, kas ir pieejams tirgū.
  • Šis kaltēšanas risinājums paredz uzsākt žāvēšanu pie minimāla graudu apjoma, kā arī tam nav nepieciešama operatora klātbūtne.
  • Šis produkts, var kalpot arī kā papildinājums jau esošajai graudu kaltei un tikt pielietots graudu atdzesēšanai, tādā vaidā palielinot esošās graudu kaltes ražību.

Lejuplādēt Bukletu